Uudised

Hääleta! Esitasime kaasava eelarve projekti toetuse taotluse

Elva park vajab hädasti parkla laiendust, et vähendada koormust Peedu teel. Samuti unistame elektriga liitumisest, et suurvõistlused järgmisele tasemele viia.

10/11/20231 min read

Kaasava eelarve projekti üheks punktiks on parkla laiendamine, mis suurendaks kahtlemata mängijate mugavust, kuid eelkõige vähendaks koormust Peedu teel ja lisaks ohutust.

Teiseks soovime saada elektriliitumise, mis aitaks viia suurvõistlused järgmisele tasemele ja ehk ühel päeval tuua siia ka rahvusvahelised võistlused, mille korraldamisele on nõudmised oluliselt kõrgemad. Boonusena lubaks see loota klubihoone rajamisele.

Hoone olemasolu korral saaksime avada kettalaenutuse, pakkuda nii kuumasid kui jahutavaid jooke ja snäkke ning praktilise väärtusena lisanduks töövahendite ja varustuse hoiustamise võimalus.

Selleks, et võita, vajame hääli. Hääletada saavad kõik Elva valla sissekirjutusega inimesed. Kui sul seda ei ole, siis äkki elab Elva vallas mõni sinu sugulane või tuttav? Oleme tänulikud kõikidele, kes võtavad vaevaks hääletada või jagada nt meie Facebooki postitust.

Oma hääle saad anda siin >
Tee seda hiljemalt pühapäeval, 15. oktoobril!

Aitäh!
Elva DGC